Články

PODNIKÁTE V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ? TOPENÍ PELETAMI SE VÁM  VYPLATÍ

PODNIKÁTE V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ? TOPENÍ PELETAMI SE VÁM VYPLATÍ

14.11.2017

Pan Skružný (45) bydlí ve třígeneračním domě, který vybudoval ze statku zděděného po rodičích. Žije zde s manželkou, tatínkem, třemi dcerami (16, 18 a 21 let) a přítelem té nejstarší z nich. V místě bydliště zároveň podniká – má firmu na zemní práce. Celý areál má dohromady 600 m2 a vytopit ho není žádná legrace. Rodina Skružných topila za tři generace, kdy v domě žijí, lecčíms, od uhlí ...

Celý článek
TOPENÍ PELETAMI: NEJ(EKO)LOGIČTĚJŠÍ ŘEŠENÍ

TOPENÍ PELETAMI: NEJ(EKO)LOGIČTĚJŠÍ ŘEŠENÍ?

3.11.2017

Teplo domova je pro člověka jedna z nedůležitějších věcí. Stejně důležité je pro nás místo, ve kterém žijeme. Jak topit ve městech a čím, když se rozhodneme uniknout rušnému způsobu života a koupíme starý dům na vesnici?

Celý článek
KOTEL NA PELETY: KOMFORT K NEZAPLACENÍ

KOTEL NA PELETY: KOMFORT K NEZAPLACENÍ, KTERÝ SI NYNÍ MŮŽETE DOVOLIT I VY

25.10.2017

S blížícím se důchodovým věkem snad každý myslí na to, jak si zajistit pohodlné stáří. Prvním krokem bývá bydlení. Společně s rekonstrukcí se často řeší i způsob vytápění. Při používání tuhých paliv, v komfortu jednoznačně vede peletový kotel, který je teď navíc díky kotlíkovým dotacím finančně dostupný.

Celý článek
KOTEL NA UHLÍ? ŠPÍNA, DŘINA A ZDRAŽOVÁNÍ

KOTEL NA UHLÍ? ŠPÍNA, DŘINA A ZDRAŽOVÁNÍ

23.10.2017

Špína ve sklepě a těžké přikládání, které zvládne jenom pořádný kus chlapa? To už se dneska nedá, tvrdí 37 letý Vladimír. Když navíc bydlíte ve vícegeneračním domě s rodiči, chodíte do práce a skáčete kolem rodiny, tak už prostě nemáte na to skákat kolem kotle.

Celý článek
JAK ZAŽÁDAT O KOTLÍKOVOU DOTACI? JEDNODUŠE!

JAK ZAŽÁDAT O KOTLÍKOVOU DOTACI? JEDNODUŠE!

23.10.2017

Nejste fanouškem papírování a úřadům se vyhýbáte jako čert kříži? Připravili jsme jednoduchý manuál, se kterým žádost o kotlíkovou dotaci hravě zvládnete.

Celý článek